Встановлення та експлуатація

Установка и монтаж компрессоров secoh

Компресор має бути встановлений вище рівня води. Якщо встановити компресор нижче рівня води, то зворотний струм води може призвести до короткого замикання. Компресор повинен бути встановлений мінімум на 10 см вище за рівень води, на стійкій платформі. При встановленні на нестійкій основі можуть з'явитися вібраційні шуми. Платформа для встановлення компресора повинна бути виставлена за рівнем, щоб уникнути нерівномірності навантаження на мембрану, яка може призводити до скорочення терміну служби компонентів компресора.

Зовнішні умови

Переконайтеся, що компресор добре вентилюється, особливо якщо він працює на граничному режимі. При встановленні компресора в шафі управління необхідно оснастити останній достатньою кількістю вентиляційних жалюзі. Належна вентиляція і прохолодне повітря значно збільшать термін служби мембрани та клапанів. Мембранні компресори всепогодні. Однак уникайте їх встановлення під прямим сонячним промінням, дощем або снігом.

Якість повітря

Мембранні компресори спеціально розроблені для перекачування повітря. Їх не можна використовувати у запорошених приміщеннях. Забитий фільтр може призвести до перегріву компресора. Вологість повітря не повинна перевищувати 90%. Уникайте потрапляння в компресор вогненебезпечних або агресивних газів і випаровувань, оскільки повітропідвідний патрубок веде до струмоподаючих компонентів пристрою.

Підключення

Підбирайте розміри повітроводів та допоміжного обладнання таким чином, щоб втрати тиску були мінімальними.

Використовуйте для монтажу:

  1. прямі та короткі повітроводи;
  2. труби діаметром не менше діаметра вихідного отвору компресора (19 мм для одиночних та 25 мм для подвійних моделей);
  3. вигини повітроводів робити більшого радіусу;
  4. діаметри проходів запірної арматури не менше діаметра вихідного отвору компресора;
  5. дифузори для аерації з низьким рівнем втрати тиску

Обслуговування

Регулярно чистіть фільтр та негайно змінюйте пошкоджені мембрани. В наявності ремонтні комплекти.

Зберігання

Не допускається зберігання компресорів за температур нижче -10°С. При порушенні цієї умови постійний магніт ослабне, і продуктивність компресора буде нижчою за очікувану. Не можна зберігати компресор під впливом прямих сонячних променів або високих температур, щоб уникнути втрати еластичності гумових частин.

Область приминенния компрессоров secoh